Comisiile  Consiliului Elevilor

 

 

Preşedintele CE                 Cojocaru-Țurcan Andreea, cl. XI ,,A”        
 

Vicepreședintele                Său Alexandrina, cl.X ,,C”               

 

Secretarul                           Rîmiș Ionela, cl.XI ,,B”                            

 

                

 

 

Responsabil de comunicare și relațiile cu publicul

Rotaru Maria-Victoria, cl.VIII ,,B”

 

 

Comisia academică    
    

Necoara Adelina, cl.VII,,B”  

Donici Alexandru, cl.V,,B”

 

Comisia culturală    

   

Cazaciuc Daniel, cl.IX,,B"

Lisnic Iuliana, cl.VI,,A”

 

Comisia sportivă  

 

Cojocaru Valeria, cl.XII ,,A”  

Stati Ieronim, cl.IX,,A”

 

Comisia afacerilor interne    

 

Civiriuc Evelina, cl.X,,B”            

Istrati Iana, cl.VII,,A”                               

 

Comisia sanitaro-igienică şi muncă    

 

Morcov Daniela, cl.X,,A”

Tcaci Gabriel, cl.VI,,B”


                                       
Comisia presă şi mass-media    

   

Scorodinschi Rebeca, cl.VIII,,A”

Zaporojan Anton, cl.V,,A”

 

 


 

COMPONENŢA CONSILIULUI  ELEVILOR

Anul de studii 2023– 2024

 

Zaporojan Anton, cl.V,,A”

Tcaci Gabriel, cl.VI,,B”
Rotaru Maria-Victoria, cl.VIII ,,B”

Necoara Adelina, cl.VII,,B”  

Donici Alexandru, cl.V,,B”

Cazaciuc Daniel, cl.IX,,B"

Lisnic Iuliana, cl.VI,,A”

Cojocaru Valeria, cl.XII ,,A”  

Stati Ieronim, cl.IX,,A”

Civiriuc Evelina, cl.X,,B”            

Istrati Iana, cl.VII,,A”                               

Morcov Daniela, cl.X,,A”

Scorodinschi Rebeca, cl.VIII,,A”

 

 

 

COMPONENŢA CONSILIULUI  ELEVILOR

Anul de studii 2022– 2023

 

 1. Vdovîi Pavel  (Clasa 5 „A”)
 2. Tcaci Gabriel  (Clasa 5 „B”)
 3. Boghean Valentina  (Clasa 6 „A”)
 4. Necoara Adelina  (Clasa 6 „B”)
 5. Scorodinschi Rebeca  (Clasa 7 „A”)
 6. Rotari Maria-Victoria  (Clasa 7 „B”)
 7. Bespalco Anastasia  (Clasa 8 „A”)
 8. Cucoș Mădălina  (Clasa 8 „B”)
 9. Teacă Valeria  (Clasa 9 „A”)
10. Recean Marionela  (Clasa 9 „B”)
11. Cojocaru- Țurcan Andreea  (Clasa 10 „A”)
12. Rîmiș Ionela  (Clasa 10 „B”)
13. Cojocaru Valeria  (Clasa 11 „A”)
14. Guțu Vladislav  (Clasa 12 „A”)
15. Istrati Tatiana  (Clasa 12 „B”)
16. Pleșca Ariadna  (Clasa 12 „C”)

 

 

 

Ultima actualizare a acestei paginii: 2023-11-08, 05:08

Autentificare
Mi-am uitat parola
Caută
Calendar
Aprilie
2024
LMaMiJVSD
1
2
3
Noutăți postate pe 3 Aprilie 2024

1. ,,Lumea prietenilor noștri înaripați”

4
5
6
7
8
9
Noutăți postate pe 9 Aprilie 2024

1. De Ziua Mondială a Sănătății

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Idei & Propuneri
Vă rugăm să așteptați.