Olimpiadele raionale la discipline 2020

IP Liceul Teoretic Ștefan cel Mare, or. Drochia

Nr.

d|o

Denumirea obiectului

Clasa

Localul

Data

Responsabil

1

Educație ecologică

IX-XII

IP LT B-P Hasdeu

26.01.2020

Casico Iuliana, Pușcaș Iulia

2

Matematică

VII-XII

IP LT Eminescu

01.02.2020

Pușcaș Iulia

3

Limba română(ins. alolingve)

IX-XII

IP LT rus nr.3

01.02.2020

Reșetnic Silvia

4

Biologia

IX-XII

IP LT B-P Hasdeu

02.02.2020

Casico Iuliana

5

Informatica (programare)

VII-XII

IP LT Eminescu

15.02.2020

Chistruga Gheorghe

6

Limba română(ins. Naționale)

 

IP LT Eminescu

02.02.2020

Reșetnic Silvia

7

Istoria românilor și universabilă

IX-XII

IP LT rus nr.3

08.02.2020

Steliman Ala

8

Chimie

IX-XII

IP LT B-P Hasdeu

08.02.2020

Casico Iuliana

9

Fizică

IX-XII

IP LT B-P Hasdeu

16.02.2020

Pușcaș Iulia

10

Limba rusă (ins. Naționale)

IX

IP LT rus nr.3

15.02.2020

Mocanu Nina

11

Geografia

IX-XII

IP LT Eminescu

09.02.2020

Pușcaș Iulia

12

Limba rusă(ins. alolingve)

IX

IP LT rus nr.3

09.02.2020

Mocanu Nina

13

Educația economică

X-XII

suplimentar

15.02.2020

Steliman Ala

14

Limba franceză

IX-XII

IP LT rus nr.3

16.02.2020

Mocanu Nina

15

Informatica (TIC)

VII-XII

IP LT Eminescu

02.02.2020

Chistruga Gheorghe

16

Limba engleză

IX-XII

IP LT Eminescu

23.02.2020

Mocanu Nina

17

Clasele primare

IV-A

IP LT rus nr.3

23.02.2020

Lisnic Viorica

18

Educație fizică

IX-XII

IP LT rus nr.3

04-05.04.2020

Pușcaș Tudor

19

Științe

VII-XII

IP LT B-P Hasdeu

11.04.2020

Casico Iuliana, Pușcaș Iulia

20

Limba germană

 

Instituție

Grafic instituție

Melinte Valentina, Mocanu Nina

21

Limba ucraineană

 

Instituție

Grafic instituție

Strîmba Svetlana, Mocanu Nina

 


 

 

Nr.

d|o

Denumirea obiectului

Clasa

Data

Responsabili

1

Matematică

VII-XII

13.01.2020

Buimestru Daniela

2

Educație ecologică

IX-XII

13.01.2020

Țîlea Viorica

3

Limba română

IX-XII

14.01.2020

Railean Diana

4

Biologia

IX-XII

14.01.2020

Parasca Stela

5

Istoria românilor și universabilă

IX-XII

15.01.2020

Cojocaru-Teacă Olga

6

Chimie

IX-XII

15.01.2020

Znagovan Aurelia

7

Geografie

IX-XII

16.01.2020

Țîlea Viorica

8

Limba rusă

IX

16.01.2020

Tizu Daniela

9

Limba străină

IX-XII

17.01.2020

Vdovîi Ana

10

Fizică

IX-XII

17.01.2020

Prodan Tudor

11

Informatica (TIC)

VII-XII

16.01.2020

Țurcanu Vera

12

Informatica (programare)

VII-XII

20.01.2020

Țurcanu Vera

13

Științe

VII-XII

20.01.2020

Znagovan Aurelia

14

Clasele primare

IV-A

21.01.2020

Slabîi Inga

15

Educație fizică

IX-XII

22.01.2020

Demian Igor

 

Ultima actualizare a acestei paginii: 2020-03-19, 10:20

Autentificare
Mi-am uitat parola
Caută
Calendar
Aprilie
2024
LMaMiJVSD
1
2
3
Noutăți postate pe 3 Aprilie 2024

1. ,,Lumea prietenilor noștri înaripați”

4
5
6
7
8
9
Noutăți postate pe 9 Aprilie 2024

1. De Ziua Mondială a Sănătății

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Idei & Propuneri
Vă rugăm să așteptați.